POLİMED&BIOCHECK SEMİNERİNDE KANATLI UZMANLARI BULUŞTU

Geri Dön
POLİMED&BIOCHECK SEMİNERİNDE KANATLI UZMANLARI BULUŞTU

21 Kasım 2019 tarihinde The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’da Polimed ve BioChek tarafından ortaklaşa düzenlenen seminere kanatlı sektöründen geniş bir katılım  sağlandı.
Seminerde, Amerika Birleşik Devletleri (A.B.D.)’nin üçüncü büyük broiler entegrasyonu olan Sanderson Farms, Inc.’in Veteriner Sağlık İşleri Müdürü Dr. Philip A. Stayer; “ABD’de Büyük Ölçekli Broiler ve Damızlık Yetiştiriciliğini Nasıl Yapıyoruz?” ve “Modern Broiler Yetiştiriciliğinde Tehditler ve Önlemler (Otorite ve ve tüketici talepleri doğrultusunda)” başlıklarında ve karşılaşılan sağlık sorunları konusunda geniş bir sunum yaptı.
Seminerin ikinci konuşmacısı olan     BioChek firmasının Pazarlama Müdürü Dr. Veteriner Jantina De Vylder; Fowl Adenovirus hastalık ve tanı olanakları konusunda bir sunum yaptı.
Öğleden sonraki oturumda ise BioChek Satış Müdürü Dr. Veteriner Luuk Stooker ile Dr. Phil A. Stayer; “Sürülerimize Ait Seroloji Raporlarından Oluşan Veri Tabanının Etkili Kullanımı” başlıklı sunumu yaparak, katılımcıların sorularını yanıtladılar.
Sıcak bir atmosferde gerçekleşen gala yemeğinde ise konuşmacılara birer plaket sunuldu.

Dergiyi Görmek İçin Tıkla
Haber ve dergilerin içeriklerini görebilmek için