Güncel Haberler Haberleri
Geri Dön
Dollvet´in yeni ürünü;  ´Doğal bağışıklığı aktive edin´ diyor.
Dollvet´in yeni ürünü; ´Doğal bağışıklığı aktive edin´ diyor.

“İmmun Sistem ve Spesifik Olmayan İmmun Yanıt”
Eklenme Tarihi: 29-03-2024

TÜYEKAD 14. GENEL KURULU YAPILDI M. CENGİZ ÖZKAN YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ
TÜYEKAD 14. GENEL KURULU YAPILDI M. CENGİZ ÖZKAN YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

1997 yılında kurulan TÜYEKAD (Yem Katkıları Üreticileri İthalatçıları ve Dağıtıcıları Derneği) geçtiğimiz aylarda 14. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirerek yeni dönem yönetimini belirledi.
Eklenme Tarihi: 29-03-2024

EN BAŞARILI İHRACATÇILAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
EN BAŞARILI İHRACATÇILAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

İSHİB, tüm olumsuz koşullara rağmen 2022 yılında ihracatını artıran ve en fazla ihracat yapan firmalarını ödüllendirdi. Kendi kategorilerinde ilk ona giren firmalar ile Birlik toplamında en fazla ihracat yapan ilk 10 firmaya ödülleri verildi.
Eklenme Tarihi: 29-03-2024

Erkut Gören / KHVHD Yönetim Kurulu Başkanı:
Erkut Gören / KHVHD Yönetim Kurulu Başkanı: "Adı gibi, mezuniyet sonrası "Sürekli Eğitim", değişmeyen temamızdır".

KHVHD 25. yılına giriyor17. KHVHD Sürekli Eğitim Kongresi sonrasında Dernek Başkanı Veteriner Hekim Erkut Gören ile gerçekleştirdiğimiz röportajda, kongrenin bir değerlendirmesini ve Anadolum Sempozyumları hakkındaki görüşlerini aldık. 
Eklenme Tarihi: 22-03-2024

Yeniçağ Ecza Genel Müdürü Mehmet Dökmeci: “Önce siz konuşursunuz, bir yerden sonra ürün konuşmaya başlar. Siz susarsınız”.
Yeniçağ Ecza Genel Müdürü Mehmet Dökmeci: “Önce siz konuşursunuz, bir yerden sonra ürün konuşmaya başlar. Siz susarsınız”.

“İnovasyon ve bilim ile beraber meslektaşlarımıza yol açmaya çalışan bir firmayız”Yeniçağ Ecza´nın  kurucu ve Genel Müdürü Veteriner Hekim Mehmet Dökmeci ve Ar-Ge Danışmanı Prof. Dr. Duygu Dalğın ile gerçekleştirdiğimiz röportajda, Yeniçağ´daki gelişmeleri konuştuk. Mehmet Dökmeci bu süreci şöyle özetliyor “Bir yere kadar siz konuşursunuz ama bir yerden sonra ürün konuşmaya başlar. Siz susarsınız. Siz doğru mu söylüyorsunuz yanlış mı söylüyorsunuz orada anlaşılır. Gerçek ortaya çıkar, bu anlamda da hiçbir zaman mahçup olmadık. Çok güzel ilerliyoruz aynı zamanda da çok keyifliyiz. Sadece ticari bir şirket değil, inovasyon ve bilim ile beraber meslektaşlarımıza yol açmaya çalışan bir firmayız”.
Eklenme Tarihi: 19-03-2024

MOPSAN GENEL MÜDÜRÜ ALİCAN İNGEÇ: “30 YILDIR, 						 DÜRÜSTLÜK VE GÜVEN İLE  ÖZDEŞLEŞEN MOPSAN  MARKASINA  LAYIK OLABİLMEK İÇİN  ÇOK ÇALIŞMAMIZ  GEREKTİĞİNİN FARKINDAYIZ ”.
MOPSAN GENEL MÜDÜRÜ ALİCAN İNGEÇ: “30 YILDIR, DÜRÜSTLÜK VE GÜVEN İLE ÖZDEŞLEŞEN MOPSAN MARKASINA LAYIK OLABİLMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞMAMIZ GEREKTİĞİNİN FARKINDAYIZ ”.

1993 yılında Veteriner Hekim Cafer İngeç tarafından kurulan Mopsan Veteriner Ürünleri, son yıllarda ikinci nesil olan Alican İngeç’in yönetiminde hizmet vermeye devam ediyor. Bu yıl 30. yılını kutlayan Mopsan, pet sektörünün öncü firmalarından biri olarak tanınıyor ve evcil hayvan beslemesi konusunda 1993 yılından beri sektöre hem bilgi akışı sağlarken hem de Türkiye genelinde veteriner hekimlik mesleğinin geleceğini de son derece önemseyerek yoluna devam ediyor.
Eklenme Tarihi: 26-09-2023

Haber ve dergilerin içeriklerini görebilmek için