Güncel Haberler Haberleri
Geri Dön
Bravecto® DuAct: Bu 3 Başka Güç
Bravecto® DuAct: Bu 3 Başka Güç

MSD Hayvan Sağlığı, kediler için özel olarak geliştirdiği, parazitlere karşı tek doz uygulama ile 3 ay boyunca hızlı, kolay ve kesintisiz çözüm sunan Bravecto® DuAct’i İstanbul, Ankara ve İzmir’deki veteriner hekimlere BU 3 BAŞKA GÜÇ başlıklı toplantı serisi ile anlattı. 
Eklenme Tarihi: 26-09-2023

PETLİNE GENEL MÜDÜRÜ HAKAN KÖMÜRCÜ : ‘NETWORK’ - ´İLHAM’ - ‘SENKRONİZASYON’   KELİMELERİ VE ANLAMLARI  BENİM SİHİRLİ SÖZCÜKLERİMDİR.
PETLİNE GENEL MÜDÜRÜ HAKAN KÖMÜRCÜ : ‘NETWORK’ - ´İLHAM’ - ‘SENKRONİZASYON’ KELİMELERİ VE ANLAMLARI BENİM SİHİRLİ SÖZCÜKLERİMDİR.

“Amacımız, Veteriner klinik odaklı bir marka olmak olup, nitelikli satış noktaları ve pet store’larda yüksek bulunurlukta olmaktır.  Hedefimiz, Türkiye’nin en prestijli ve en içten mama markası olmaktır. Yaptığımız tüm işlerde, markamız adına attığımız her adımda iş ortaklarımızın ve paydaşlarımızın gönüllerinde yer almak istemekteyiz.” 
Eklenme Tarihi: 26-09-2023

VETERİNER HEKİMLER İÇİN YAPAY ZEKA UYGULAMALARI
VETERİNER HEKİMLER İÇİN YAPAY ZEKA UYGULAMALARI

Her alanda olduğu gibi veteriner hekimlik de, teknolojinin gelişimiyle birlikte önemli bir dönüşüm süreci yaşıyor.  Yapay zeka, veteriner hekimlerin kliniklerinde daha akıllı, etkili ve kişiselleştirilmiş hizmetler sunmalarına olanak sağlıyor. 
Eklenme Tarihi: 26-09-2023

YAPAY ZEKA, HAYVAN İLETİŞİMİNİ  NASIL “tercüme edebilir”?
YAPAY ZEKA, HAYVAN İLETİŞİMİNİ NASIL “tercüme edebilir”?

Kopenhag Üniversitesi’nde Hayvan Davranışı ve İletişimi alanında Doçent Elodie F. Briefer IFLScience’a verdiği demeçte, “Tutsak ve yabani türlerin her ikisi için de onları daha iyi anlamamıza ve ne zaman iyi olduklarını veya acı çektiklerini bilmemize olanak sağlar. dedi. Bu, refahları bize bağlı olduğundan etrafımızdaki türler (örn. evcil hayvanlar ve çiftlik hayvanları) için hayati önem taşıyor.” dedi.
Eklenme Tarihi: 26-09-2023

VETERİNER HEKİM ADAYLARI  GELECEKTE, HANGİ ALANA  YÖNELMEYİ DÜŞÜNÜYOR
VETERİNER HEKİM ADAYLARI GELECEKTE, HANGİ ALANA YÖNELMEYİ DÜŞÜNÜYOR

Veteriner hekim adayları hangi alanı seçmek istiyor? Sektör pazarını ne kadar biliyor?  Bu adaylar nasıl yönlendirilmeli?
Eklenme Tarihi: 26-09-2023

VİSAD 26. DÖNEM  OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ
VİSAD 26. DÖNEM OLAĞAN GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ

Türkiye’de halen 33 firmanın üye verdiği, sektörü 32 yıldır başarıyla temsil eden VİSAD Veteriner Sağlık Ürünleri Sanayicileri Derneği’nin 26. Dönem Olağan Genel Kurulu Dedeman Bostancı otelde yapıldı. 
Eklenme Tarihi: 26-09-2023

Haber ve dergilerin içeriklerini görebilmek için