Kanatlı sektörüne yönelik İLK SANAL KONGREYİ HIPRA gerçekleştiriyor

Geri Dön
Kanatlı sektörüne yönelik  İLK SANAL KONGREYİ  HIPRA gerçekleştiriyor

HIPRA, pandeminin getirdiği sınırlama ve kısıtlamalara rağmen toplumun protein ihtiyacının karşılanmasının ne denli önemli olduğunun bilinciyle hayvansal üretimin aralıksız olarak devam etmesi gereken stratejik bir sektör olduğunu vurguluyor.

Bu nedenle, HIPRA, kanatlı sektöründeki profesyonellerin sürekli eğitimlerine katkıda bulunmak adına 14 - 17 Haziran tarihleri arasında HIPRA DÜNYA KANATLI SANAL KONGRESİ’ni (WPVC by HIPRA) düzenliyor.

HIPRA tarafından düzenlenen bu Sanal Kongre, sergi standları, konferans odaları ve genel oturumlar gibi yüzyüze bir kongrenin tüm özelliklerini barındırıyor. Kongre, her bir katılımcının birbirleri arasında iletişim kurmasına olanak sağlayan bir avatarla temsil edildiği inovatif bir sanal platform aracılığıyla gerçekleşecek.

Kongre programı, dünyanın dört bir yanından alanında uzman konuşmacıların gerçekleştireceği bilimsel sunumlar ve işletme yönetimiyle ilgili oturumlardan oluşuyor. 

Ayrıca, Türkiye’den de Prof. Dr.    Mehmet Akan, 15 Haziran Salı günü saat 14:00’da “Tavuklarda sindirim sistemi sağlığı ve performans: Güncel yaklaşımlar” konulu çevrimiçi (online) özel bir oturum gerçekleştirecek.

HIPRA tarafından organize edilen ilk Dünya Kanatlı Sanal Kongresi’nin bir başka özelliği de oturumların 4 gün boyunca her gün, 8 saatte bir tekrarlanacak olmasıdır. Bu sayede, dünyanın farklı kıtalarındaki katılımcılar, saat farkından etkilenmeden sunumları takip etme imkanına sahip olacaklar.

Alanında bir İLK olan Dünya Kanatlı Sanal Kongresi ile HIPRA, teknolojik ve inovatif bir hayvan sağlığı firması olduğunu tekrar gösteriyor. Pandemi koşullarında çevrimiçi (online) bilimsel etkinliklere de odaklanarak kanatlı sektöründeki profesyonellerin sürekli eğitimine katkı sağlıyor ve kanatlı sağlığının korunmasındaki referans konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

İş Ortakları

HIPRA Sanal Kongresi’nde iş ortakları Royal Pas Reform, Hubbard, Hendrix Genetics, Aviagen, Novogen, Hy-Line, Lohmann, H&N International ve Cobb firmaları da ürünlerini 3 boyutlu standlarda sergileyecek ve ilgi çekici sunumlarıyla bilimsel programa katılım ve katkı sağlayacaklar.

Kayıt ve Kongre Programı için: www.poultrycongress.hipra.com

Dergiyi Görmek İçin Tıkla
Haber ve dergilerin içeriklerini görebilmek için