TÜYEKAD 14. GENEL KURULU YAPILDI M. CENGİZ ÖZKAN YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Geri Dön
TÜYEKAD 14. GENEL KURULU YAPILDI M. CENGİZ ÖZKAN YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

1997 yılında kurulan TÜYEKAD (Yem Katkıları Üreticileri İthalatçıları ve Dağıtıcıları Derneği) geçtiğimiz aylarda 14. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirerek yeni dönem yönetimini belirledi.

İstanbul Kadıköy Double Tree by Hilton Otel´de gerçekleştirilen Genel Kurul, Divan Heyetinin seçimi ile başladı. Divan Başkanlığına Yılmaz Kamar, Divan üyesi olarak da Ilgın Yılmaztaş ve M. Yankı Perçin seçildiler.

TÜYEKAD Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Özkan´ın açılış konuşması ile başlayan Genel Kurul, Genel Sekreter Dr. Gökalp Aydın´ın sunumu ile devam etti. Yönetim Kurulu faaliyet raporu hakkında bilgiler veren Gökalp Aydın´ın konuşmasından sonra Muhasip Üye İrfan Çoban, Derneğin 2021-2023 dönemine ait bilanço ve gelir-gider tablolarını sunarak üyelere bilgi verdi.

Yönetim Kurulu Başkan Yrdımcısı Ertaç Yiğit, sektörün durumu ve geleceği konusunda ´Yem katkı ve premikslerin dünya ve ülkemizdeki durumu´ başlığında güncel bilgileri paylaştı.

Genel Kurul´da yapılan yeni yönetim oylamasında;

Yönetim Kurulu Asil Üyelikleri

M. Cengiz Özkan

Ertaç Yiğit,

İrfan Çoban

Doğa Eğin

Melih Ercen

Yönetim Kurulu Yedek Üyelikleri

Cansel Tekmen

Onur Sefer

Göksu Baysan

Z. Billur Toktay

Ferruh Sevimli

Denetim Kurulu Asil Üyelikleri

Şahin Yılmaztaş

Hüsamettin Perçin

Alper Keskiner

Denetim Kurulu Yedek Üyelikleri

Özgür Gültekin

Emre Yardibi

Gürcan İyisan

seçildiler. Asil Kurl Üyeleri, kendi aralarında yaptıkları oylamada M. Cengiz Özkan yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

Haber ve dergilerin içeriklerini görebilmek için